skip to Main Content
Millist Termopesu Valida?

Millist termopesu valida?

Eesti talved võivad olla küllaltki pakased, kuid väljas käimisest me siiski ei pääse. Siinkohal on äärmiselt oluline, et meil oleks kvaliteetne ja vastupidav riietus, mille hulka talvisel ajal kuulub muidugi ka kvaliteetne termopesu ehk kvaliteetsed aluskihid. Decathlon pakub laias valikus kvaliteetseid aluskihte, et püsiksid ka kõige pakasema talveilmaga soojas. Jalutage, jookske, kelgutage või tegelege muu lemmik talispordiga mugavalt ning soojas olles! Vaatame, miks on soe aluspesu hea ning millist sooja pesu valida.

Naiste aluskihid

Soe pesu naistele on pakaste talvepäevadel üks esmaseid asju, millest alustada. Decathloni veebipoest leiad mõnusad ja kvaliteetsed Wedze ja Inoviki soojad alusriided, mis hoiavad talvepäeval soojas ning paitavad ka silma. Valikus on eri suurusest ja hinnaklassist pesu, nii kompletina kui eraldi, saadaval on nii alusriided, retuusid kui ka pikad termo t-särgid ja retuusid. Naistele mõeldud termopesu on hingavast materjalist ning leiad nii sellise pesu, mis on mõeldud sportimiseks, näiteks suusatamiseks, kui ka sellised, mis sobivad lihtsalt tööl käimiseks või talvepäeval jalutamiseks. Tooted on hea niiskusjuhtivusega, et saaksid lisaks soojale olla ka kuivas, mis on äärmiselt oluline nii pikkadel jalutuskäikudel kui sportides. Samuti on riideid valmistades mõeldud vähesemale hõõrdumisele, mis on eriti oluline näiteks sellise talispordi nagu suusatamine, juures. Soe pesu täidab oma eesmärki ning hoiab sind soojas, pole vahet, kas jalutad või tegeled kõige aktiivsema spordiga maamunal, hoides sind seejuures kuivana.

Meeste aluskihid

Kui sinu sihiks on soe pesu meestele, siis pakuvad Decathlonis sooje riideid meestele samuti tuntud Wedze ja Inovik. Valikus on alusriided, aluspüksid ja soojad t-särgid. Nagu naistelgi, saate Decathlonis pakutava sooja pesuga nii aktiivset sporti harrastada kui lihtsalt pakase päeva mugavalt läbi saata. Sealsed riided on äärmiselt hea soojusjuhtivusega ning hoiavad niiskuse sinu kehast eemal. Klient on prioriteet ning tahame, et sinu sportimiskogemus oleks soe ja kuiv, mis on eriti oluline aktiivse spordi puhul. Soojuse tagamiseks on paljudel rõivastel kasutatud polüesterkomponenti. Niiskust aitavad juhtida hingav komponent ja mitmetel suusajakkidel näiteks tagapaneeli ventilatsioon. Vali soe pesu kas spordiks või jalutuskäikudeks ning nii võid olla kindel, et oled ka kõige külmema ilmaga soojas.

Miks valida soojad aluskihid?

Soojad aluskihid tasub valida, kui olete pikki päevi väljas või olete talispordi harrastaja. Decathloni valikus on keskendutud sellele, et oleksid nii soojas kui ka kuivas. Tahame, et saaksite tegeleda oma lemmikhobidega võimalikult parimal viisil, et saaksid puhta spordikogemuse, unustades mured nagu niiskus ja külm. Tahame, et saaksite luua uusi mälestusi ja kogemusi, olles mõnusalt soojas. Valikut leidub nii väikestele kui suurtele spordifännidele, hobisportlastele ja professionaalidele, iga ilma ning tingimustega. Decathloni e-poest leiad kvaliteetsed ja vastupidavad rõivad, mis tagavad sinu mugavuse ja heaolu.

Back To Top