skip to Main Content
On meie lehelt midagi puudu või tahad soovitada uut kalkulaatorit/lehte? Võta meiega ühendust

Venemaa linnade loetelu

Venemaal on käesoleva aasta seisuga üle 1100 linna, millest allolevas tabelis on välja toodud 318 suurimat (elanike arvuga üle 50 000 inimese) alates suurimast kahanevas järjekorras.

Linn Rahvaarv
Moskva (pealinn) 12380664
Peterburi 5281579
Novosibirsk 1602915
Jekaterinburg 1455514
Nižni Novgorod 1261666
Kaasan 1231878
Tšeljabinsk 1198858
Omsk 1178391
Samara 1169719
Rostov Doni ääres 1125299
Ufa (Ufaa) 1115560
Krasnojarsk 1082933
Perm 1048005
Voronež 1039801
Volgograd 1015586
Krasnodar 881476
Saratov 845300
Tjumen 744554
Tolyatti 710567
Iževsk 646277
Barnaul 633301
Uljanovsk 624518
Irkutsk 623736
Habarovsk 616242
Jaroslavl 608079
Vladivostok 606589
Mahhatškala 592976
Tomsk 572740
Orenburg 564443
Kemerovo 556920
Novokuznetsk 552445
Rjazan 537622
Astrahan 532504
Naberežnõje Tšelnõ 529797
Penza 523726
Lipetsk 510439
Kirov 501468
Tšeboksarõ 489498
Tula 485221
Kaliningrad 467289
Balašihha 450771
Kursk 449063
Stavropol 433577
Ulan-Ude 431922
Tver 419363
Magnitogorsk 418241
Sotši 411524
Ivanovo 406933
Brjansk 406553
Belgorod 391135
Surgut 360590
Vladimir 356168
Nižni Tagil 355693
Arhangelsk 351488
Tšita 347088
Kaluga 341892
Smolensk 329853
Volžski 326055
Kurgan 322042
Tšerepovets 318856
Orjol 318633
Saransk 314789
Vologda 313012
Jakutsk 307911
Vladikavkaz 306978
Podolsk 299660
Murmansk 298096
Groznõi 291687
Tambov 290365
Sterlitamak 280233
Petrozavodsk 278551
Kostroma 277648
Nizhnevartovsk 274575
Novorossiisk 270774
Joškar-Ola 266675
Taganrog 250287
Komsomolsk Amuuri ääres 249810
Himki 244668
Sõktõvkar 244646
Naltšik 239200
Nizhnekamsk 237250
Šahtõ 235492
Dzeržinsk 231797
Bratsk 231602
Orsk 230414
Angarsk 226374
Engels 225752
Blagoveštšensk 224419
Starõi Oskol 223360
Veliki Novgorod 222594
Koroljov 221797
Pskov 209840
Mõtištši 205397
Biisk 203108
Ljubertsõ 197705
Prokopjevsk 196406
Južno-Sahhalinsk 194882
Balakovo 191260
Armavir 190871
Rõbinsk 190429
Severodvinsk 183996
Abakan 181709
Petropavlovsk-Kamtšatski 180454
Norilsk 178018
Sõzran 173260
Volgodonsk 171471
Ussuriisk 170660
Kamensk-Uralski 169929
Novotšerkassk 168766
Zlatoust 167978
Elektrostal 158508
Almetjevsk 154262
Krasnogorsk 153393
Salavat 153181
Miass 151856
Nahhodka 151420
Kopeisk 147573
Pjatigorsk 145836
Rubtsovsk 145333
Berezniki 145115
Kolomna 144125
Maikop 143343
Odintsovo 141493
Hassavjurt 140047
Kovrov 138552
Kislovodsk 129861
Neftekamsk 126805
Neftejugansk 126157
Novotšeboksarsk 126072
Serpuhhov 125929
Štšolkovo 125843
Novomoskovsk 125647
Bataisk 124705
Pervouralsk 124447
Domodedovo 124285
Derbent 123162
Tšerkessk 122478
Orehhovo-Zujevo 119956
Nevinnomõssk 117676
Dimitrovgrad 116055
Nazran 116020
Kõzõl 116015
Oktjabrski 113929
Obninsk 113639
Kaspiisk 113348
Novõi Urengoi 113254
Ramenskoje 112989
Kamõšin 111775
Murom 109809
Žukovski 108980
Novošahtinsk 108782
Seversk 107922
Jessentuki 107404
Nojabrsk 106879
Artjom 106732
Puškino 106577
Atšinsk 105264
Jelets 105016
Sergijev Possad 104579
Arzamass 104547
Dolgoprudnõi 104238
Elista 103899
Berdsk 103290
Novokuibõševsk 102933
Noginsk 102267
Železnogorsk (Kurski oblast) 100671
Reutov 99989
Zelenodolsk 99235
Tobolsk 98886
Hantõ-Mansiisk 98692
Votkinsk 98063
Sarapul 97910
Mežduretšensk 97895
Uhta 97806
Serov 97762
Leninsk-Kuznetski 96921
Gattšina 95186
Sarov 95065
Solikamsk 94628
Voskresensk 94019
Mitšurinsk 93690
Glazov 93628
Velikije Luki 92757
Magadan 92711
Kisseljovsk 90980
Kansk 90231
Kamensk-Šahtinski 89657
Novotroitsk 88216
Mihhailovsk 87916
Lobnja 87352
Gubkin 86999
Buzuluk 86316
Bugulma 85476
Jeisk 84259
Železnogorsk 84144
Kinešma 83871
Tšaikovski 83486
Kuznetsk 83400
Ust-Ilimsk 82455
Jurga 81733
Novouralsk 81577
Azov 81335
Ozjorsk 79265
Kropotkin 79152
Klin 79056
Viiburi 78457
Bor 78385
Ussolje-Sibirskoje 77989
Balašov 77391
Šadrinsk 75623
Mineralnõje Vodõ 75381
Anapa 75375
Troitsk 75231
Dubna 75018
Gelendžik 74887
Tšernogorsk 74698
Ivantejevka 74497
Birobidžan 74095
Jelabuga 73817
Jegorjevsk 73723
Novoaltaisk 73712
Kirovo-Tšepetsk 73279
Tšapajevsk 72944
Belovo 72843
Anžero-Sudžensk 71787
Tšehhov 70548
Vsevoložsk 70292
Verhnjaja Põšma 69117
Georgijevsk 69030
Tuimazõ 68410
Minusinsk 68410
Sosnovõi Bor 68045
Kstovo 67723
Dmitrov 67506
Belogorsk 66445
Stupino 66341
Gukovo 66332
Kungur 66157
Slavjansk-na-Kubani 66014
Beloretsk 65801
Pavlovski Possad 65432
Išimbai 65422
Išim 65259
Vidnoje 65074
Zaretšnõi 64982
Kogalõm 64704
Asbest 64666
Buinaksk 64538
Volsk 63947
Donskoi 63842
Gorno-Altaisk 63295
Leninogorsk 63049
Rossoš 62884
Tuapse 62841
Klintsõ 62832
Budjonnovsk 62715
Borisoglebsk 62669
Revda 62632
Lõsva 62592
Zelenogorsk 62466
Polevskoi 62259
Naro-Fominsk 62002
Kotlas 61902
Sibai 61054
Labinsk 60889
Kumertau 60807
Tšistopol 60564
Frjazino 60408
Ržev 59804
Lesosibirsk 59642
Aleksandrov 59328
Belebei 59123
Tihhoretsk 58982
Šuja 58723
Uruss-Martan 58588
Meleuz 58536
Mihhailovka 58407
Aleksin 58329
Salsk 58179
Pavlovo 58163
Izberbaš 58147
Vorkuta 58133
Štšokino 58088
Tihvin 57900
Prohladnõi 57879
Njagan 57765
Lõtkarino 57565
Krasnoturjinsk 57514
Krõmsk 57254
Nerjungri 57247
Berjozovski 57194
Iskitim 57032
Apatitõ 56356
Guss-Hrustalnõi 55421
Dzeržinski 54788
Volžsk 54519
Žiguljovsk 54343
Liski 54184
Svobodnõi 54156
Krasnokamsk 53864
Võksa 53406
Vjazma 53117
Šali 53016
Krasnokamensk 52811
Arsenjev 52767
Solnetšnogorsk 52642
Timaševsk 52527
Beloretšensk 52264
Kiriši 51930
Uzlovaja 51922
Gudermes 51776
Sertolovo 51307
Tšeremhovo 51230
Severomorsk 51209
Borovitši 50896
Roslavl 50870
Snežinsk 50759
Nazarovo 50397
Back To Top
Copy link
Powered by Social Snap